OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 29.05.2016 R.

9 NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Przeżywamy 9. niedzielę zwykłą. Od Uroczystości Bożego Ciała do najbliższego czwartku włącznie trwamy w Oktawie. Codziennie po Mszy wieczornej nabożeństwo i procesja eucharystyczna wokół kościoła. We czwartek poświęcenie wianków i procesja do 4 ołtarzy. Zachęcamy dziewczynki do sypania kwiatków.

2.    W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze o 7.00, 9.00, 18.00 i w ramach piątkowych spotkań modlitewnych również o 19.30.

3.    W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.

4.    We wtorek kończymy miesiąc maj. Zachęcamy do udziału choćby w ostatnim nabożeństwie majowym.

5.    Od środy rozpocznie się miesiąc czerwiec. Codziennie po Mszy wieczornej nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa, a w niedziele i święta o 17.30.

6.    W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, pierwszy piątek i pierwszą sobotę miesiąca. Okazja do Spowiedzi w piątek podczas Mszy porannej o 7.00 i po południu od 16.00. W sobotę o 7.00 intencja wynagradzająca NSNMP, a po niej wspólny Różaniec.

7.    W przyszłą niedzielę przypada pierwsza niedziela miesiąca. Po Mszach adoracja Najświętszego Sakramentu, a po 11.30 zmiana tajemnic Różańcowych.

8.    W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać. Informujemy, że w niedługim czasie wstawione będą zewnętrzne drzwi do kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej i wylewane będą betonowe schody

9.    W liturgii:
– we wtorek: święto Nawiedzenia NMP
– w środę: wspomnienie św. Justyna.

Komentarze są zamknięte.