OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22.05.2016 R.

NIEDZIELA NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1.    Dzisiejsza niedziela jest niedzielą Trójcy Przenajświętszej. Gościmy w naszej Parafii Dyrektora Caritas Wrocławskiej, ks. Dariusza Amrogowicza, który przybył do naszej Parafii, by propagować w roku miłosierdzia dzieło prowadzone przez Kościół. Na końcu Mszy św. przy wyjściu z kościoła rozprowadzane są okolicznościowe albumy w cenie 30 zł z przeznaczeniem na wakacje dla dzieci z ubogich rodzin, do Ulini nad naszym morzem. O 14.30 na plebanii spotkanie dla parafialnego Zespołu Charytatywnego. Zapraszamy.

2.    W najbliższy czwartek przypada Uroczystość Bożego Ciała. Msze o 7.00, 8.30, 10.00 (po Jej zakończeniu procesja do ołtarzy), o 13.00 i 18.00. O 17.00 nabożeństwo majowe.
Prosimy o przygotowanie ołtarzy:

1.    Młodzież ze scholii i lektorzy
2.    Akcja Katolicka i Kościół Domowy
3.    Wspólnota Żywego Różańca
4.    Komitet Budowy Kościoła i Rada Parafialna.

3.    W środę na 19.00 zapraszamy dziewczynki na próbę sypania kwiatków. Prosimy o dostarczenie płatków kwiatów tak, by wystarczyło na całą procesję i dla wszystkich dzieci.

4.    Po Bożym Ciele trwać będziemy w Oktawie. Przez jej okres po Mszy wieczornej procesja wokół kościoła z Najświętszym Sakramentem. Prosimy, by przychodziły również dzieci w białych strojach.

5.    W liturgii: we wtorek wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych.

Komentarze są zamknięte.