OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15.05.2016 R.

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

1.    Przeżywamy niedzielę Zesłania Ducha Św. W naszej wspólnocie parafialnej 120 dzieci przystępuje dziś po raz pierwszy do Stołu Pańskiego. Otoczmy je naszą modlitwą, by wytrwały w wierności Panu Jezusowi. Msza Komunijna o 11.00, a o 13.00 Rocznica I Komunii Św.
Nabożeństwo majowe dla dzieci dziś o 19.00. Do piątku włącznie (z wyjątkiem wtorku) dzieci będą przeżywały biały tydzień – Mszę o 18.00 i po niej nabożeństwo majowe. We wtorek udadzą się na pielgrzymkę do sanktuarium Maryjnego w Krzeszowie.

2.    Od jutra w Kościele rozpoczyna się okres zwykły.

3.    Jutro przeżywać będziemy drugi dzień Zielonych Świąt – święto NMP Matki Kościoła. Msze o 7.00, 9.00 i 18.00.

4.    W czwartek przypada święto Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana. Msza wieczorna z odczytaniem intencji złożonych przy figurze św. Józefa.

5.    Przyszła niedziela jest niedzielą Trójcy Świętej.

6.    W piątek o 19.30 zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Ewangelii św. Jana.

Komentarze są zamknięte.