OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 08.05.2016 R.

VII Niedziela Wielkanocna -Wniebowstąpienie Pańskie

1.    Przeżywamy niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego. Codziennie po Mszy wieczornej nabożeństwo majowe z nowenną przed Zesłaniem Ducha Św., którego zstąpienie będziemy przeżywać za tydzień.

2.    Zapraszamy na wspólne czuwanie przed Uroczystością Zesłania Ducha Św. w sobotę: o 21.00 – będzie Adoracja Najświętszego Sakramentu, a o 22.00 – Eucharystia z modlitwą uwielbienia.

3.    W czwartek o 20.00 zapraszamy na modlitwy w duchu Taize do kaplicy adoracji Najświętszego Sakramentu.

4.    W przyszłą niedzielę w naszej wspólnocie parafialnej będziemy przeżywać Uroczystości I Komunii Św. i Rocznicy I Komunii Św. Uroczystości Komunijne będą o 11.00, a Rocznica o 13.00. Zmieniony będzie nieco porządek Mszy świętych. Msza o 10.00 będzie recytowana z krótkim kazaniem, a Mszy o 11.30  nie będzie wcale, ponieważ pół godziny wcześniej rozpocznie się Msza Komunijna. Prosimy, by osoby, których te uroczystości nie dotyczą, przyszły na pozostałe Msze. Tego dnia nie należy parkować aut na placu przed kościołem.

5.    Spowiedź dla wszystkich dzieci pierwszokomunijnych, a także ich rodzin w najbliższą sobotę o 9.00. Próby dla tych dzieci we wtorek i czwartek o 16.30.

6.    Spowiedź dla dzieci rocznicowych i ich rodzin w sobotę o 10.00, a próby przed Rocznicą w poniedziałek o 16.30 i czwartek o 19.00.

7.    Kto chciałby jeszcze jechać z naszą grupą młodzieży do Krakowa na Światowe Dni Młodzieży, prosimy o kontakt mailowy na adres wyd2015pd@gmail.com (wywieszony na gablocie ŚDM) lub o osobisty kontakt z ks. Grzegorzem (choćby po każdej wieczornej Mszy) do 10 maja.

8.    W liturgii:
– w poniedziałek – św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski
– w sobotę – św. Macieja, Apostoła.

Komentarze są zamknięte.