OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10.04.2016 R.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.    Przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną. Niech upływający czas sprawia, że jeszcze bardziej będziemy umieli zaufać Panu Bogu i powierzyć w Jego boskie dłonie nasze życie.

2.    Informujemy, że Uroczystość I Komunii Świętej dla dzieci klas III odbędzie się w naszej Parafii 15 maja o 11.00, a Rocznicy I Komunii Św. – również 15 maja, ale o 13.00.

3.    W środę po wieczornej Mszy zapraszamy na różaniec fatimski do kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej.

4.    W czwartek na 20.00 zapraszamy do kaplicy Adoracji na modlitwę w duchu Taize, a w piątek na 19.30 do kaplicy Matki Bożej Ostrobramskiej na adorację Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Ewangelii św. Jana.

5.    W ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, dziś rozpocznie się w naszym dekanacie peregrynacja symboli ŚDM: Krzyża i Ikony Matki Bożej Salus Populi Romani. O 19.45 symbole zostaną przywiezione do kościoła św. Maksymiliana M. Kolbego, o 20.00 będzie Msza Święta, a potem Droga Światła do parafii Miłosierdzia Bożego przy ul. Bajana i adoracja krzyża do 24.00. Zapraszamy młodzież i rodziny podejmujące pielgrzymów. Wraz z grupą przygotowującą się do wyjazdu do Krakowa będzie tam ks. Grzegorz.

6.    12 kwietnia peregrynacja będzie miała miejsce w  parafii NMP Królowej Pokoju na Popowicach. O 21.00 – przyjęcie symboli, następnie czuwanie z młodzieżą do północy. O 24.00 procesja do kościoła św. Jerzego i osobiste spotkanie przy Krzyżu i ikonie do rana. Zakończenie Mszą Święta o 6.00 13 kwietnia.

7.    W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za ofiarność i zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać.

8.    W najbliższą sobotę w godzinach 10.00-12.30 odbędzie się Dzień Otwartych Drzwi w Zespole Szkół nr 6 przy ul. Nowodworskiej 70-82. Dyrekcja Szkoły serdecznie zaprasza uczniów klas szóstych szkół podstawowych, klas trzecich gimnazjum oraz ich rodziców i opiekunów.

Komentarze są zamknięte.