OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 03.04.2016 R.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – MIŁOSIERDZIA

1.    Przeżywamy II Niedzielę Wielkanocną, która nazywa się Niedzielą Miłosierdzia Bożego. W dniu dzisiejszym po Mszy o 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca. O 15.00 przy Bożym Grobie Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy.

2.    Również dzisiaj, ale o 12.00 w parafii Miłosierdzia Bożego przy ul. Bajana na Gądowie Odpust, któremu przewodniczyć będzie były sekretarz św. Jana Pawła II, ks. Abp Mieczysław Mokrzycki.

3.    W poniedziałek przypada Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze o 7.00, 9.00 i 18.00.

4.    Spotkanie kandydatów do Bierzmowania w czwartek rozpocznie się Mszą o 18.00.

5.    W piątek o 19.30 zapraszamy na wspólną Adorację Najświętszego Sakramentu i rozważanie Ewangelii św. Jana.

6.    9 kwietnia w Ramach Jubileuszowego Roku Miłosierdzia odbędzie się Archidiecezjalna Pielgrzymka duchowieństwa i wiernych Archidiecezji wrocławskiej do Sanktuarium  Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach. Msza o 10.00 w Bazylice pod przewodnictwem Ks. Abpa Józefa Kupnego. Zapisy do środy włącznie.

7.    9 kwietnia o godz. 16.00 odbędzie się konferencja związana z obchodami 1050. rocznicy Chrztu Polski pt. „Projekt Polski na kolejne 1050 lat„. Będzie ona miała miejsce w Auli Zespołu Szkół Teleinformatycznych i Elektronicznych przy ul. gen. J. Hauke-Bosaka 21 we Wrocławiu. Szczegóły na plakacie w przedsionku kościoła.

8.    W ramach przygotowań do Światowych Dni Młodzieży, w naszym dekanacie odbędzie się peregrynacja symboli ŚDM: Krzyża i Ikony Matki Bożej Salus Populi Romani. Rozpocznie się Mszą Świętą w parafii św. Maksymiliana Kolbego w niedzielę 10 kwietnia o godz. 20.00, na którą zapraszamy młodzież wraz z duszpasterzami. Po Mszy Św. Droga Światła od parafii św. Maksymiliana Kolbego do par. Miłosierdzia Bożego przy ul. Bajana. Spotkanie zakończymy adoracją Krzyża.

Komentarze są zamknięte.