OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 06.03.2016 R.

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1.    Dziś o 19.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Ewangelii św. Jana.

2.    Gorąco zapraszamy chłopców w szeregi Liturgicznej Służby Ołtarza. Zbiórka dla chętnych odbędzie się w kościele w najbliższy poniedziałek, 7 marca o godz. 15:00; początek przy głównym wejściu do kościoła. Gdyby ten termin komuś nie odpowiadał, można zgłosić się indywidualnie do ks. Grzegorza.

3.    Zapraszamy na modlitwy w duchu TAIZE przed Najświętszym Sakramentem w czwartek o 20.00 do kaplicy adoracji.

4.    Dziś Komitet Budowy Kościoła prowadzi zbiórkę na kontynuowanie prac budowlanych. Za życzliwość oraz ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

5.    Prosimy zaplanować udział w rekolekcjach wielkopostnych, które odbędą się w dniach 13-16 marca. Dniem spowiedzi będzie środa – 16 marca.