OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 27 GRUDNIA 2015R.

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

1.    Przeżywamy Niedzielę Świętej Rodziny. Niech Święta Rodzina będzie wzorem dla naszych katolickich rodzin.

2.    Do 1 stycznia włącznie trwamy w oktawie Narodzenia Pańskiego.

3.    W czwartek przypada wspomnienie św. Sylwestra i ostatni dzień starego roku. Zapraszamy na Mszę o 18.00, a po niej na nabożeństwo dziękczynne za łaski, które otrzymaliśmy w 2015 roku.

4.    W piątek, w 1. dzień nowego roku, przypada Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, a zarazem Światowy Dzień Pokoju. Porządek Mszy będzie niedzielny, oprócz Mszy o 7.00. Msza o 18.00, z racji pierwszego piątku miesiąca, w intencji wynagradzającej Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.

5.    W sobotę Msza o 7.00 będzie odprawiona w intencji wynagradzającej Niepokalanemu Sercu NMP, a po Mszy wspólny Różaniec.

6.    W sobotę, 2 stycznia, kapłani rozpoczną wizytę duszpasterską w rodzinach. Kolędę rozpoczynamy w dni powszednie o 16.00, a w soboty o 15.00. W przeddzień przychodzą ministranci, by zapytać o możliwość odwiedzin. Plan kolędy będzie podawany z tygodnia na tydzień w ogłoszeniach, ale cały plan jest wywieszony w gablocie w przedsionku kościoła i umieszczony na stronie internetowej Parafii. W sobotę 2 stycznia odwiedzimy mieszkańców ul. Budziszyńskiej 1-31.

7.    Za tydzień będzie pierwsza niedziela miesiąca, a więc adoracyjna. Na 16.30 zapraszamy całą Wspólnotę Żywego Różańca. Będzie Eucharystia, zmiana tajemnic i spotkanie opłatkowe.

8.    Najbliższe spotkanie Kręgu Biblijnego Effatha odbędzie się dopiero 11 stycznia po Mszy wieczornej.

9.    Za tydzień Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac. Bóg zapłać!

Komentarze są zamknięte.