OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 11. PAŹDZIERNIKA 2015R.

28. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W Polskim Kościele przeżywamy 15. niedzielę papieską, która stawia sobie za cel upamiętnienie bogactwa nauczania św. Jana Pawła II oraz budowanie żywego pomnika Papieża Polaka poprzez fundowanie stypendiów dla zdolnej młodzieży pochodzącej z ubogich rodzin. Ofiarę na to dzieło można złożyć do skarbony w przedsionku.

2. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe codziennie o 17.15.

3. W najbliższą sobotę 17. października z Archikatedry Wrocławskiej wyruszy piesza pielgrzymka do grobu św. Jadwigi. Prosimy nie zwlekać z zapisami, ponieważ chcemy już zamówić autokar.

4. Przypominamy o zbliżających się misjach parafialnych przed konsekracją naszej świątyni, które odbędą od 3 do 8 listopada.

5. Dziecięca schola parafialna Rozśpiewane Anioły zaprasza do swojego grona. Próby w soboty o 12.00 w sali parafialnej; wejście od garaży.

6. Zachęcamy do korzystania z sali sportowo-rekreacyjnej Skałka. Więcej informacji na www.skalka.wroclaw.pl.

7. Można zaopatrywać się w karty wypominkowe, które leżą na ostatnich ławkach. Składając je w kopertach prosimy o wpisanie nazwy ulicy i numeru bramy, byśmy mogli dobrze zaplanować modlitwę za zmarłych.

8. Jeszcze dzisiaj można złożyć swój podpis pod projektem inicjatywy obywatelskiej nr 478, czyli Nowodworska Strefa Integracji przy Zespole Szkół nr 6.

9. W tym tygodniu wspominamy:
– we wtorek bł. Honorata Koźmińskiego, jest to również 13. dzień miesiąca, zapraszamy na różaniec fatimski po Mszy wieczornej,
– w czwartek św. Teresę od Jezusa,
– w piątek 16. października św. Jadwigę Śląską, Główną Patronkę Śląska i Arch.     Wrocławskiej oraz 37. r. wyboru kard. Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową,
– w sobotę św. Ignacego Antiocheńskiego.

10. W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać!

Komentarze są zamknięte.