OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 21. CZERWCA 2015R.

12. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy 12. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. Jest to ostatnia przedwakacyjna niedziela. W najbliższy piątek zakończenie roku szkolnego. Zapraszamy dzieci i młodzież na Mszę dziękczynną o 18.00. Okazja do spowiedzi we czwartek od 17.00. Dzieciom, młodzieży, nauczycielom, wychowawcom i katechetom życzymy udanych wakacji.

2. W dniu dzisiejszym w sąsiedniej parafii na Muchomorze Małym odpust ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy, na który zaprasza ks. kanonik Zbigniew Orda.

3. W najbliższą środę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, głównego patrona Archidiecezji Wrocławskiej. Jego wstawiennictwu polecamy cały Kościół dolnośląski, jego pasterzy z Księdzem Arcybiskupem na czele i wszystkich solenizantów, wśród których jest nasz szafarz, p. Jan Osych. Zapraszamy w środę na wieczorną Mszę dziękczynno-błagalną w Jego intencji.

4. W piątek zapraszamy na nabożeństwo eucharystyczne z rozważaniem Ewangelii św. Marka.

5.  Przypominamy że w lipcu oraz sierpniu nie będzie odprawiana niedzielna Msza o 13.00.

6. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w niedzielę 12. lipca. Szczegóły w gablocie.

7. Komitet Budowy Kościoła prowadzi dzisiaj zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za ofiary składane na tacę, przesyłane na konto parafialne i do Komitetu składamy serdeczne Bóg zapłać!

Komentarze są zamknięte.