OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14. CZERWCA 2015R.

11. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy 11. niedzielę zwykłą w roku liturgicznym. Gościmy dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej misjonarza z Peru ks. Mariusza Dębskiego. Możemy wesprzeć jego działalność misyjną naszą modlitwą, jak również składając ofiarę do puszki w przedsionku kościoła.

2. Zmiana tajemnic różańcowych dzisiaj po Mszy o 11.30.

3. W piątek nabożeństwo eucharystyczne z rozważaniem Ewangelii św. Marka.

4. Od pierwszej niedzieli czerwca do ostatniej września jest odprawiana Msza o 21.00. Natomiast od pierwszej niedzieli lipca do ostatniej sierpnia nie będzie Mszy o 13.00.

5. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w niedzielę 12. lipca. Szczegóły w gablocie.

6. W tym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek bł. Jolanty,
– we wtorek przypada 2. r. ingresu i przejęcia posłannictwa Pasterza naszej Archidiecezji przez Księdza Arcybiskupa Józefa Kupnego, z tej okazji w tym dniu uroczysta Msza w Archikatedrze wrocławskiej o 18.30,
– w środę św. Brata Alberta Chmielowskiego,
– w czwartek przypada 65. r. świeceń kapłańskich Księdza Kardynała Henryka Gulbinowicza, z tej okazji w sobotę 20. czerwca uroczysta Eucharystia o 11.00, po niej nastą-    pi poświęcenie biblioteki Archidiecezji Wrocławskiej.

7. Zapraszamy na warsztaty, które odbędą się w naszej parafii w sobotę 20. czerwca od 14.00 do 18.00, które poprowadzi p. Ilona Tarasiuk. Temat warsztatów: „Kobieta spełniona, czyli przemiana twojego życia zaczyna się od ciebie!”. Podczas spotkania zostaną poruszone następujące kwestie: 10 zwyczajów spełnionych kobiet,  czy ten mężczyzna jest właśnie dla mnie?, warunki udanego związku, TEST: czy jestem kobietą toksyczną?, businesswoman czy kura domowa?, jak stworzyć szczęśliwe małżeństwo?, ach, te emocje! Jak zrozumieć siebie, gdy nikt mnie nie rozumie?

8. Dzisiaj w godz. od 8.30 do 14.00 oraz od 17.00 do 19.30 panie ze Studium Ikony prezentują swoje prace. Zapraszamy do ich obejrzenia oraz do chwili modlitwy przed ikonami.

9. W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać!

Komentarze są zamknięte.