OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 19. KWIETNIA 2015R.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Przeżywamy 3. niedzielę wielkanocną, która jest jednocześnie niedzielą biblijną. Niech świadomość zawartego w Piśmie Świętym żywego słowa mobilizuje nas do częstej jego lektury. Dla podkreślenia dzisiejszej niedzieli między Mszami czytane są Dzieje Apostolskie, a przy wyjściu z kościoła można wylosować fragment Pisma Św., który w najbliższym czasie może posłużyć naszym rozważaniom.

2. W najbliższą sobotę 25. kwietnia o 17.00 uroczystej Mszy Świętej przewodniczyć będzie Ksiądz Biskup Andrzej Siemieniewski, który udzieli naszej młodzieży sakramentu Bierzmowania. Mszy wieczornej o 18.00 tego dnia nie będzie, a przyjęta intencja będzie odprawiona o 17.00.

3. Spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania w piątek o 17.00, a próba generalna oraz wydanie dokumentów do przyjęcia sakramentu o 18.45.

4. Informujemy, że Uroczystość I Komunii Świętej w naszej parafii odbędzie się 17. maja o 11.00, a rocznica I Kom. Św. również 17. maja o 13.00. Pierwsze spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych we wtorek o 16.30. Spotkanie dla rodziców dzieci rocznicowych również we wtorek o 19.00.

5. Są jeszcze wolne miejsca na trzydniową pielgrzymkę śladami Ojca Świętego Jana Pawła II do Krakowa, Oświęcimia, Łagiewnik, Wadowic i Kalwarii Zebrzydowskiej. Szczegóły w gablocie. Prosimy również osoby, które już się zapisały, aby dokonały wpłaty celem rezerwacji miejsc noclegowych.

6. W dniu dzisiejszym o 18.00 modlimy się w intencjach złożonych przy figurze św. Józefa Nowodworskiego.

7. W tym tygodniu wspominamy:
– w czwartek uroczystość św. Wojciecha, Głównego Patrona Polski,
– w sobotę święto św. Marka Ewangelisty.

8. Komitet Budowy Kościoła prowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za zrozumienie i ofiarność serdecznie dziękujemy. Informujemy, że ekrany do wyświetlania tekstów pieśni w niedługim czasie będą uruchomione, a prace remontowe na wierzy rozpoczną się od jutra. Na czas prac prosimy zachować szczególną ostrożność. Osoby, które korzystały z podjazdu dla wózków zapraszamy do korzystania z wejścia przy kancelarii, które czynne jest podczas wszystkich Mszy, również w ciągu wieczornych Mszy w tygodniu.

Komentarze są zamknięte.