OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 20. lipca 2014r.

16. NIEDZIELA ZWYKŁA
UROCZYSTOŚĆ ŚW. CZESŁAWA – PATRONA WROCŁAWIA

1. Przeżywamy 16. niedzielę zwykłą. Dziś przypada uroczystość św. Czesława – patrona miasta Wrocławia.

2. W tym tygodniu wspominamy:
– we wtorek św. Marię Magdalenę,
– w środę św. Brygidę – patronkę Europy,
– w czwartek św. Kingę,
– w piątek św. Jakuba Apostoła i św. Krzysztofa – patrona Księdza Pro-    boszcza Krzysztofa. Z tej okazji zapraszamy w tym dniu na Mszę
o 18.00 w intencji Dostojnego Solenizanta.
Św. Krzysztof patronuje również wszystkim kierowcom. Po Mszy wieczornej odbędzie się błogosławieństwo wszelkich pojazdów. Zapra-    szamy wszystkich zainteresowanych (nawet z rowerami i motorami).
– w sobotę śś. Joachima i Anny – Rodziców NMP.

3. Zachęcamy do udziału w 34. Pieszej Pielgrzymce Wrocławskiej na Jasną Górę od 2. do 10. sierpnia, pod hasłem: „OTWÓRZMY DRZWI CHRYSTUSOWI”.

4. Dzisiaj Komitet Budowy Kościoła prowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za wszelkie wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.