OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 22. czerwca 2014r.

12. NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przeżywamy 12. niedzielę zwykłą, jednocześnie ostatnią przedwakacyjną. Dzisiaj o 12.30 odpust ku czci NMP Nieustającej Pomocy na Muchoborze Małym.

2. Do czwartku włącznie trwamy w oktawie Bożego Ciała. Codziennie po Mszy wieczornej procesja eucharystyczna wokół kościoła, a dzisiaj o 17.00. Zachęcamy do licznego udziału i zapraszamy dziewczynki do sypania kwiatków. W czwartek, na zakończenie oktawy, procesja będzie do czterech ołtarzy, poświęcimy również wianki.

3. W najbliższy wtorek uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, Głównego Patrona Archidiecezji Wrocławskiej.

4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msze tego dnia o 7.00, 9.00 i 18.00 a w sobotę Niepokalanego Serca NMP.

5. Na piątek na godz. 18:00  zapraszamy też uczniów i nauczycieli, którzy chcieliby Mszą św. podziękować Bogu za miniony rok szkolny.

6. W przyszłą niedzielę uroczystość śś. Apostołów Piotra i Pawła. Solenizantom Janom, Janinom, Piotrom i Pawłom składamy serdeczne życzenia z darem modlitwy.

7. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę w niedzielę 13. lipca na spotkanie Rodziny Radia Maryja. Zapisy i wszelkie informacje od poniedziałku do piątku po Mszy wieczornej.

8. Wrocławski Klub Przyjaciół Camino zaprasza na spotkanie w środę 25. czerwca w naszym kościele. Msza o 18.00, później relacja z 60-dniowej pieszej pielgrzymki z Wrocławia do Rzymu na kanonizację Jana Pawła II.

Komentarze są zamknięte.