OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15. czerwca 2014r.

NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

1. Przeżywamy niedzielę Trójcy Przenajświętszej.

2. W poniedziałek przypada 1. rocznica ingresu i przejęcia posłannictwa Pasterza naszej Archidiecezji Ks. Abp. Józefa Kupnego. Polecajmy w modlitwach naszego Arcypasterza.

3. W najbliższy czwartek przypada uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej – Boże Ciało. Msze o 7.00, 8.30, 10.00 – po tej Mszy procesja ulicami naszego osiedla, później o 13.00, 18.00 i 21.00. Nabożeństwo czerwcowe o 17.00. Poszczególne ołtarze przygotowane będą przez młodzież, rodziny nazaretańskie i Krąg Rodzin, Żywy Różaniec, Komitet Budowy Kościoła oraz Akcję Katolicką. Prosimy rodziców o przygotowanie dziewczynek, szczególnie pierwszokomunijnych,  do sypania kwiatków. Próba dla nich w środę po nabożeństwie czerwcowym. Prosimy o dostarczenie płatków kwiatów do zakrystii.

4. Po Bożym Ciele będziemy trwać w oktawie. Codziennie po Mszy wieczornej procesje eucharystyczne wokół kościoła. Zachęcamy wszystkich do udziału.

5. We wtorek o 17.00 w Gimnazjum przy ul. Zemskiej specjalista-rehabilitant będzie udzielał bezpłatne konsultacje dotyczące naturalnego leczenia chorób zwyrodnieniowych i reumatycznych. Przy wyjściu do odebrania są druki z informacją.

6. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę na Jasną Górę w niedzielę 13. lipca na spotkanie Rodziny Radia Maryja. Zapisy i wszelkie informacje od poniedziałku do piątku po Mszy wieczornej.

7. W tym tygodniu wspominamy:
– we wtorek św. Brata Alberta Chmielowskiego,
– w sobotę św. Alojzego Gonzagę.

8. Komitet Budowy Kościoła prowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za ofiarność i zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać.