OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 1. czerwca 2014r.

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Przeżywamy 7. niedzielę wielkanocną, która przybliża nam misterium Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to też pierwszy dzień miesiąca czerwca, który poświęcony jest kultowi Najświętszego Serca Pana Jezusa. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie po Mszy wieczornej, w niedziele i święta o 17.00. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o 11.30. Przypominamy, że od dzisiaj do ostatniej niedzieli września odprawiane będą Msze o 21.00.

2. W dniu dzisiejszym pragniemy złożyć najserdeczniejsze życzenia wszystkim dzieciom z racji przypadającego Dnia Dziecka.

3. W przyszłą niedzielę świętować będziemy tajemnicę Zesłania Ducha Świętego. W wigilię tej uroczystości, w sobotę 7. czerwca, w naszej parafii odbędzie się czuwanie organizowane przez Wspólnotę Przymierza Rodzin MAMRE. Na 16.00 do wspólnej zabawy i integracji na trawniku od strony garaży zapraszamy dzieci i młodzież. O 17.00 zapraszamy na Koncert Ewangelizacyjny „Weźmijcie Ducha Świętego” i wspólne uwielbienie Pana Jezusa. O 18.00 uroczysta Msza Święta, po niej modlitwy wstawiennicze i wspólne czuwanie. Szczegóły tego wydarzenia na plakatach.

4. Są jeszcze wolne miejsca na parafialną pielgrzymkę do Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie w sobotę 14. czerwca. W programie również zwiedzanie palmiarni w Wałbrzychu oraz Domów Tkaczy Śląskich w Chełmsku Śląskim. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii.

5. Zapraszamy na pielgrzymkę do Medjugorie połączoną z wypoczynkiem nad Adriatykiem w dniach 29. czerwca – 6. lipca. Informacje na ulotkach wyłożonych w przedsionku oraz na spotkaniu w poniedziałek po nabożeństwie czerwcowym w salce parafialnej.

6. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w czwartek rozpocznie się Eucharystią o 18.00.

7. W piątek o 19.30 w ramach wieczorów modlitewnych Eucharystia.

8. W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W czwartek modlić się będziemy o liczne i święte powołania do służby Bożej. W piątek spowiedź rano o 7.00 i po południu od 16.00. W sobotę po Mszy rannej wspólny różaniec.

9. Komitet Budowy Kościoła prowadzi dziś zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za ofiarność i zrozumienie składamy serdeczne Bóg zapłać.

Komentarze są zamknięte.