OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 25. maja 2014r.

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1. Przeżywamy 6. niedzielę wielkanocną. Od dzisiaj do środy trwają dni modlitw o urodzaje. Prośmy Pana o obfite owoce ziemi i błogosławieństwo dla pracy rolników.

2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Jest to pierwsza niedziela miesiąca, czyli adoracyjna. Po Mszy o 11.30 zmiana tajemnic różańcowych. Za tydzień rozpoczynamy odprawianie Mszy niedzielnej o 21.00.

3. Zachęcamy do udziału w majówkach w ostatnim tygodniu tego miesiąca. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa. W dni powszednie po Mszy wieczornej, w niedzielę o 17.00.

4. Zgodnie z wcześniejszym ogłoszeniem w sobotę 31. maja przy starej plebanii w godzinach od 8.00 do 11.00 można będzie składać zużyty sprzęt RTV i AGD, który w godzinach południowych odebrany będzie przez fundację Kościół w potrzebie.

5. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania w czwartek rozpocznie się Eucharystią o 18.00.

6. W piątek o 19.30 adoracja Eucharystyczna z rozważaniem Ewangelii św. Marka.

7. Decyzją Ojca Świętego Franciszka Kraków został wyróżniony jako miejsce Światowych Dni Młodzieży. Przewiduje się, że do Polski przybędzie ok. 2 mln. młodych ludzi. To spotkanie poprzedzone będzie pobytem w poszczególnych diecezjach. Wrocław gościć będzie ok. 10 tyś młodzieży. Kto będzie mógł gościć u siebie choćby dwie osoby prosimy o zgłoszenie się w zakrystii do końca tego tygodnia.

8. Zapraszamy do wspólnego pielgrzymowania do Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie w sobotę 14. czerwca. W programie również zwiedzanie palmiarni w Wałbrzychu oraz Domów Tkaczy Śląskich w Chełmsku Śląskim. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii.

9. Dobiega końca remont kaplicy MB Ostrobramskiej. Prosimy panie do pomocy przy umyciu szyb i dokładnym wysprzątaniu kaplicy we wtorek o 9.00.

10. Komitet Budowy Kościoła w przyszłą niedzielę przyjmować będzie ofiary na kontynuowanie prac budowlanych. Za zrozumienie i ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

Komentarze są zamknięte.