OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18. maja 2014r.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1. Przeżywamy 5. niedzielę wielkanocną, która w naszej wspólnocie parafialnej posiada wymiar wyjątkowy. Oto 80-ro dziewczynek i chłopców przystąpi pierwszy raz do Stołu Pańskiego. Otoczmy te dzieci gorącą modlitwą, by wytrwały w jedności z naszym Panem Jezusem Chrystusem. Zapraszamy dzieci i rodziców na nabożeństwo majowe o 19.00. Dzieci komunijne będą uczestniczyły w Białym Tygodniu we Mszach o 18.00 i nabożeństwie majowym.

2. W dniu dzisiejszym przypada 94. r. urodzin św. Jana Pawła II.

3. W środę 21. maja o 11.00 będzie odprawiona Msza, na którą przybędą koledzy kursowi ks. Proboszcza z racji święceń kapłańskich. Serdecznie zapraszamy.

4. Fundacja Kościół w potrzebie organizuje zbiórkę zużytego sprzętu RTV, a także pralek, lodówek i zamrażarek na rzecz Kościoła misyjnego. Prosimy o dostarczenie w/w rzeczy w sobotę 31. maja przy starej plebanii w godzinach od 8.00 do 11.00.

5. W piątek o 19.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Ewangelii według św. Marka.

6. W sobotę wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych.

7. Zapraszamy na parafialną pielgrzymkę do Sanktuarium Matki Bożej Łaskawej w Krzeszowie w sobotę 14. czerwca. W programie również zwiedzanie palmiarni w Wałbrzychu oraz Domów Tkaczy Śląskich w Chełmsku Śląskim. Koszt 45 zł. Zapisy w zakrystii.

8. Komitet Budowy Kościoła prowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za ofiarność i wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.

Komentarze są zamknięte.