OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 27. kwietnia 2014r.

II niedziela wielkanocna – Miłosierdzia Bożego

Kanonizacja bł. Jana XXIII i Jana Pawła II

1. Przeżywamy 2. niedzielę wielkanocną, niedzielę Bożego Miłosierdzia, od dawna przez nas oczekiwaną, bowiem dokona(ła) się dzisiaj kanonizacja błogosławionych papieży Jana Pawła II i Jana XXIII. Wyrażamy wdzięczność Panu Bogu, że możemy wypraszać Jego dary przez wstawiennictwo nowych Świętych Kościoła. Dzisiaj na 15.00 zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia, a w sąsiedniej parafii na Gądowie małym odpust i Msza w intencji ś.p. ks. Leszka Jabłońskiego.
2. W przyszłą niedzielę o 11.30 rocznica I Komunii Świętej. Próba dla wszystkich dzie-ci rocznicowych we wtorek o 18.30, natomiast próba dla dzieci, które otrzymały funkcje podczas uroczystości, w poniedziałek o 18.30. Spowiedź dla dzieci i ich rodziców w 1. piątek miesiąca od 16.00 do 19.00.
3. Próba dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej we wtorek o 16.30.
4. We czwartek 1. dzień miesiąca maja. Zapraszamy codziennie po Mszy wieczornej, a w niedzielę o 17.00, na nabożeństwo do MB Loretańskiej.
5. W piątek w ramach wieczorów modlitewnych o 19.30 Eucharystia.
6. W sobotę 3. maja uroczystość MB Królowej Polski. Msze w porządku niedzielnym. Zachęcamy do przystrojenia naszych domów flagami i emblematami maryjnym.
7. W poniedziałek 5. maja o 17.00 uroczystość udzielenia naszej młodzieży sakra-mentu Bierzmowania. Serdecznie zapraszamy wszystkich, bowiem po raz pierwszy gościć będziemy pośród nas J. E. Ks. Abp. Józefa Kupnego.
8. Spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania w niedzielę 4. maja podczas każdej Mszy. Próba przed Bierzmowaniem i odbiór dokumentów również w niedzielę o 19.00.
9. Przyszła niedziela będzie pierwszą miesiąca maja, a więc adoracyjna. Zmiana tajemnic różańcowych po Mszy o 11.30. Komitet Budowy Kościoła zbierać będzie ofiary na kontynuowanie prac budowlanych. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

Komentarze są zamknięte.