OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30. marca 2014r.

4. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 1. Przeżywamy 4. niedzielę Wielkiego Postu. Przypominamy, że w przyszłą niedzielę, tj. 6. kwietnia rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje, które poprowadzi ks. Kacper Radzki. Tę informację podajemy często, by polecać ten czas w naszych modlitwach, ale też by zaplanować swój udział nie tylko w niedzielę, ale również w pozostałe dni. Ich dokładny program podamy za tydzień.

2. Dzisiaj o 19.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Ewangelii według św. Marka.

3. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania „Rok I” gr.5  oraz próba liturgiczna przed Bierzmowaniem dla „Roku II” w czwartek rozpoczną się Mszą o 18.00.

4. U pań różańcowych można nabyć paschaliki „Caritas” na stół wielka-nocny. Duże w cenie 14 zł., średnie po 10 zł. a małe po 7 zł.

5. W tym tygodniu przeżywamy 1. czwartek, piątek i sobotę miesiąca. W czwartek będziemy prosili Dobrego Pasterza o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi na Mszy porannej oraz od 16.00. W sobotę poranna Msza wynagradzająca, po niej wspólny różaniec. Za tydzień po Mszy o 11.30 zmiana tajemnic różańcowych, a na Mszę o 13.00 zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii Św.

6. W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

Komentarze są zamknięte.