OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23. marca 2014r.

3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Przeżywamy 3. niedzielę Wielkiego Postu. Niech świadomość mijającego czasu mobilizuje nas do duchowego wysiłku tak, byśmy jak najlepiej przygotowali się do świąt Triduum Paschalnego. W dalszym ciągu zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali. Informujemy, że rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w 5. niedzielę Wielkiego Postu, a poprowadzi je ks. Kacper Radzki.
2. Dzisiaj o 19.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Ewangelii według św. Marka.

3. We wtorek przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego.

4. Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania „Rok I” gr.4  oraz próba liturgiczna przed Bierzmowaniem dla „Roku II” w czwartek rozpoczną się Mszą o 18.00.

5. Dzisiaj salezjańscy wolontariusze misyjni zbierają do puszek ofiary dla placówek misyjnych w Zambii oraz Liberii. Za wsparcie tej akcji składamy serdeczne podziękowania.

Komentarze są zamknięte.