OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 9. marca 2014r.

1. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Przeżywamy 1. niedzielę Wielkiego Postu. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach: Drogi Krzyżowej w piątek o 5.15 (w intencji wyzwolenia od uzależnień), a także o 9.00, o 17.15 (dla dzieci) oraz o 19.30 dla młodzieży. Nabożeństwo Gorzkich Żali w niedzielę o 17.00. Codziennie o 6.30 śpiewane są Godzinki o Męce Pańskiej. Rekolekcje wielkopostne rozpoczną się w 5. niedzielę Wielkiego Postu, tj. 6. kwietnia.

2. Po nabożeństwach Gorzkich Żali w przedsionku kościoła będzie można składać ofiary na kwiaty do Bożego Grobu i dekorację wielkanocną.

3. Dzisiaj o 19.30 adoracja Najświętszego Sakramentu z rozważaniem Ewangelii według św. Marka.

4. Zachęcamy do wpisywania się do księgi abstynenckiej, która wystawiona jest w kaplicy MB Ostrobramskiej.

5. Caritas Wrocławska tradycyjnie rozprowadza skarbonki „Jałmużna wielkopostna”, które po Mszy będzie można wziąć, aby w miarę naszych wyrzeczeń składać do niej ofiary. W Wielką Sobotę, podczas święcenia pokarmów, będziemy mogli je złożyć jako dar dla potrzebujących.

6. Zachęcamy chłopców do zostania ministrantem lub lektorem. Spotkanie dla chętnych w zakrystii we wtorek o 16.00. Można również kontaktować się osobiście z ks. Grzegorzem.

7. Spotkania dla kandydatów do Bierzmowania „Rok I” gr.2  oraz „Rok II” w czwartek rozpoczną się Mszą o 18.00.

8. W czwartek 13. dzień miesiąca. Zapraszamy na nabożeństwo Fatimskie po Mszy wieczornej. Również w czwartek o 20.00 modlitwy w duchu TAIZE.

9. Dzisiaj IX Wrocławska Niedziela Hospicyjna, z tej okazji po każdej Mszy młodzież pro-wadzi kwestę na rzecz chorych na nowotwory.

10. W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na konty-nuowanie prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

Komentarze są zamknięte.