OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 2. lutego 2014r.

4. NIEDZIELA W OKRESIE ZWYKŁYM

OFIAROWANIE PAŃSKIE

MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ

1. Przeżywamy 4. niedzielę zwykłą oraz święto Ofiarowania Pańskiego, czyli Matki Bożej Gromnicznej. Na Mszy o 13.00 poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

2. Gościmy dzisiaj zespół muzyczny Tabasco Club. Na 16.00 zapraszamy na koncert i wspólne kolędowanie. W przedsionku członkowie zespołu rozprowadzają swoje płyty.

3. Na jutro, na poniedziałek, na 9.00 rano zapraszamy panów i panie do pomocy przy rozbieraniu choinek i szopki.

4. W najbliższy czwartek spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania „Rok II” rozpocznie się Mszą o 18.00. Natomiast spotkanie dla kandydatów „Rok I” w czwartek 13. lutego o 18.00.

5. W piątek o 19.30 w ramach spotkań modlitewnych Eucharystia.

6.    W tym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek św. Błażeja, na Mszach rannej i wieczornej błogosławieństwo świecami,
– w środę św. Agatę, na Mszach błogosławieństwo wody i chleba,
– w 1. czwartek miesiąca Świętych Męczenników Pawła Miki i Towarzyszy; na Mszy wieczornej modlić się będziemy o liczne i święte powołania kapłańskie, zakonne i misyjne,
– w 1. piątek miesiąca okazja do spowiedzi na Mszy rannej oraz od 16.00.

7.    Dzisiaj Komitet Budowy Kościoła prowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za zrozumienie i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

8.    W ostatni piątek została zakończona kolęda w naszej parafii. Przyjdzie czas na jej podsumowanie, ale już dzisiaj dziękujemy za wielką życzliwość, radość z jaką byliśmy przyjmowani, serdecznie dziękujemy za złożone ofiary.

Komentarze są zamknięte.