OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7. lipca 2013 r.

14. NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Przeżywamy I-szą niedzielę miesiąca lipca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętsze-go Sakramentu i krótka adoracja. Po Mszy św. o godz. 11:30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2.    W sobotę 13 lipca, zapraszamy po Mszy św. wieczornej na nabożeństwo fatimskie.

3.    Przypominamy o planowanej na 14 lipca pielgrzymce Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę. Szczegóły w gablocie, w przedsionku kościoła.

4.    Trwają wakacje, czas urlopów i wyjazdów. Życzymy korzystającym z dobrodziejstw tego okresu nabrania sił do prac i nauki.

5.    W dniu dzisiejszym Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę ofiar na rzecz kontynuacji prac budowlanych. Za życzliwość, zrozumienie i wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.

6.    W tym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek św. Jana z Dukli, kapłana;
– w czwartek św. Benedykta, opata, patrona Europy,
– w piątek św. Brunona z Kwerfurtu,
– w sobotę św. Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta.