OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 9. czerwca 2013 r.

10. NIEDZIELA ZWYKŁA

1.    Przeżywamy X niedzielę zwykłą w ciągu roku liturgicznego.

2.    W przyszłą niedzielę 16. czerwca o 15.00 w Archikatedrze Wrocławskiej odbędzie się in-gres Metropolity Wrocławskiego J.E. Ks. Abp. Józefa Kupnego. Bądźmy wdzięczni do-tychczasowemu Ks. Abp. Marianowi Gołębiewskiemu, a nowego polecajmy Panu Bogu
w naszych modlitwach.

3.    Z okazji ingresu w niedzielę o 19.15 w kościele NMP na Piasku odbędzie się spotkanie Verbu cum musica, podczas którego prelekcję „Wiara nadzieja świata – zadanie Kościoła dzisiaj” wygłosi Rektor PWT we Wrocławiu Ks. prof. Andrzej Tomko. Część artystyczną wypełnią Julia i Grzegorz Kopalowie z tekstami bł. Jana Pawła II.

4.    W piątek na 19.30 zapraszamy na nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem z roz-ważaniem Ewangelii według św. Marka.

5.    W przyszłą niedzielę o 19.00 w salce obok kościoła spotkanie osób zapisanych na sierp-niową pielgrzymkę do Medjugorie. Prosimy zabrać ze sobą pozostałą część wpłaty.

6.    Za tydzień Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na rzecz kontynuacji budowy. Za ofiarność i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać.

7.    Zapraszamy na pielgrzymkę Rodziny Radia Maryja na Jasną Górę w niedzielę 14. lipca. Szczegóły w gablocie w przedsionku.

8.    W najbliższym tygodniu wspominamy:
– w poniedziałek bł. Bogumiła, bpa,
– we wtorek św. Barnabę, Apostoła,
– w czwartek św. Antoniego z Padwy, kpł i dk;
jest to również 13. dzień miesiąca, po Mszy wieczornej nabożeństwo fatimskie,
– w piątek bł. Michała Kozala, bpa i m,
– w sobotę bł. Jolanty, zak.