OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 28. kwietnia 2013 r.

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.    Od wczoraj gościmy w naszej parafii relikwie wielkopiątkowego krzyża bł. Jana Pawła II. Bardzo serdecznie witamy w naszej świątyni ks. dr. Mariana Biskupa, który na Mszach dopołudniowych głosi okolicznościową homilię.

2.    O 15.00 przy relikwiach krzyża koronka do Bożego Miłosierdzia, a o 15.30 Droga Krzy-żowa. Między Mszami relikwie będzie można ucałować tak jak czynimy to w Wielki Pią-tek. O 17.15 zgromadzimy się, by relikwie pożegnać i przekazać do kolejnej parafii.

3.    W środę rozpoczyna się Maryjny miesiąc maj. W dni powszednie nabożeństwa majowe po Mszy wieczornej, a w niedziele i święta o 17.30.

4.    W piątek 3. maja Uroczystość NMP Królowej Polski. Msze w porządku niedzielnym.
W tym dniu w naszym kościele zostanie otwarta wystawa, z inicjatywy jasnogórskiej fun-dacji PRO PATRIA, poświęcona bł. ks. Jerzemu Popiełuszce. O 10.00 będzie odprawiona Msza za ojczyznę i środowiska ludzi pracy. Będą obecne poczty sztandarowe NSZZ Soli-darność Dolny Śląsk.

5.    W najbliższy piątek o 19.30 zapraszamy na nabożeństwo z rozważaniem Ewangelii według św. Marka.

6.    Przyszła niedziela jest I miesiąca, a więc adoracyjna, po 11.30 zmiata tajemnic różańco-wych.

7.    W tym tygodniu spotkań z dziećmi komunijnymi nie będzie. Natomiast spotkanie informacyjno-organizacyjne dla rodziców odbędzie się we wtorek 7. maja po wieczornej Mszy św.

8.    W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła będzie przyjmował ofiary na kontynuację prac budowlanych. Za ofiarność składamy serdeczne Bóg zapłać.

Komentarze są zamknięte.