OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21. kwietnia 2013 r.

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.    Przeżywamy 4. niedzielę wielkanocną. W naszym dekanacie trwa peregrynacja relikwii krzyża bł. Jana Pawła II. Nasza parafia przejmie relikwie w najbliższą sobotę o 17.45. Zgromadzimy się przed kościołem i po przyjęciu krzyża wejdziemy procesjonalnie do świątyni pod przewodnictwem dostojnego gościa Księdza Kardynała Henryka Gulbinowicza, który w czasie Mszy o 18.00 udzieli sakramentu Bierzmowania. Po skończonej Mszy trwać będzie adoracja krzyża do 22.00.

2.    W niedzielę okolicznościowe kazania wygłosi ks. dr Marian Biskup. O 15.00 przy relikwiach krzyża koronka do Bożego Miłosierdzia, a po niej Droga Krzyżowa. Około 17.00 zgromadzimy się, by relikwie pożegnać i przekazać do innej parafii.

3.    Próby dla dzieci przed I Komunią św. we wtorek, środę i czwartek o 16.30. Prosimy, by dzieci zabierały ze sobą książeczki.

4.    Katecheza dla kandydatów do Bierzmowania – grupa gimnazjalna – we czwartek o 18.30.

5.    Klub Przyjaciół Camino zaprasza na spotkanie, które rozpocznie się Mszą o 18.00 w czwartek, w czasie którego ks. Tomasz Gospodarek opowie o swej pieszej pielgrzymce do Santiago de Compostela.

6.    Spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania i ich bliskich w piątek o 17.00, a odbiór dokumentów do Bierzmowania o 18.30.

7.    W najbliższy piątek o 19.30 zapraszamy na nabożeństwo z rozważaniem Ewangelii według św. Marka.

8.    Zapraszamy dzieci do włączenia się w dziecięcą scholę. Najbliższe spotkanie w sobotę o 16.00.

9.    Dolnośląska Fundacja Przyjaciele zaprasza na festyn przy ZSP nr 1, ul. Zemska 16c, w sobotę od 13.00.

10.    Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Medjugorie w dniach 21 – 29. czerwca. Spotkanie dla chętnych w poniedziałek i wtorek po Mszy wieczornej w zakrystii, dodatkowe informacje w gablocie.

11.    Komitet Budowy Kościoła przyjmuje ofiary na kontynuację prac budowlanych. Za ofiarność i modlitwę składamy serdeczne Bóg zapłać.

Komentarze są zamknięte.