OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 14. kwietnia 2013 r.

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1.    Przeżywamy 3. niedzielę wielkanocną.

2.    Przypominamy, że w naszej parafii rozpoczęły się nauki przedmałżeńskie. Odbywają się one w soboty o 19.00 w salce obok kościoła.

3.    W piątek 19. dzień miesiąca. Msza wieczorna o 18.00 w intencji próśb złożonych przy figurze św. Józefa.

4.    Informujemy, że uroczystość I Komunii Świętej odbędzie się 12. maja o 11.00. W tym tygodniu próby dla dzieci we wtorek, środę, czwartek i piątek o 16.30. Prosimy, by dzieci zabierały ze sobą książeczki.

5.    Spotkania dla kandydatów do Bierzmowania – grupa licealna – we czwartek i piątek o 18.30.

6.    W najbliższy piątek zapraszamy na nabożeństwo o 19.30 z rozważaniem Ewangelii według św. Marka.

7.    W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za składane ofiary również przesyłane na konto parafialne składamy serdeczne Bóg zapłać.

8.    Wrocławski Klub Przyjaciół Camino zaprasza na spotkanie w naszym kościele, które rozpocznie się Mszą o 18.00 we czwartek 25. kwietnia.

9.    Przypominamy, że w naszym mieście odbywa się peregrynacja relikwii krzyża bł. Jana Pawła II. W naszej parafii będą one 27. i 28. kwietnia, czyli w sobotę i niedzielę. Przybędą na Mszę wieczorną, którą celebrować będzie Ksiądz Kardynał Henryk Gulbinowicz i udzieli naszej młodzieży sakramentu Bierzmowania. W niedzielę kazania wygłosi ks. dr Marian Biskup. Więcej szczegółów podamy za tydzień.

Komentarze są zamknięte.