OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7. kwietnia 2013 r.

II NIEDZIELA WIELKANOCNA

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

1.    Przeżywamy 2. niedzielę wielkanocną, w liturgii przeżywaną jako Niedziela Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy na 15.00 na wspólną koronkę do Bożego Miłosierdzia.

2.    Po Mszy o 11.30 zmiana tajemnic różańcowych.

3.    Na Mszę o 13.00 zapraszamy dzieci komunijne wraz z rodzicami na spotkanie z Ks. Rektorem PWT.

4.    Modlitwy w duchu Taize w środę o 20.00.

5.    W sobotę, 13. dzień miesiąca, a więc po Mszy wieczornej nabożeństwo fatimskie.

6.    Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania – grupa licealna – we czwartek i piątek o 18.30.

7.    W najbliższy piątek nie będzie nabożeństwa o 19.30 z rozważaniem Ewangelii według św. Marka

8.    W sobotę o 19.00 w salce obok kościoła rozpoczną się nauki przedmałżeńskie.

9. Dyrekcja i Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej Nr 113 we Wrocławiu zapraszają rodziców dzieci 5, 6 i 7-letnich na Dzień Otwarty Szkoły, który odbędzie się w sobotę 13 kwietnia o godz. 10:00. W programie:

• Spotkanie z dyrektorem szkoły
  • Spotkanie z nauczycielami klas „0” i „1”
  • Spotkanie z pracownikami Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 4
  • Zwiedzanie szkoły
  • Zabawy i gry dla dzieci

Pracownicy szkoły chętnie odpowiedzą na pytania dotyczące oferty szkoły, rekrutacji do „zerówek” i kl. I, programu nauczania i zajęć dodatkowych.