OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 10. marca 2013 r.

IV niedziela Wielkiego Postu

1.    Przeżywamy IV niedzielę Wielkiego Postu. Już za tydzień rozpoczniemy rekolekcje parafialne, mające nas przygotować do przeżywania świąt wielkanocnych. Przeprowadzi je ks. Mieczysław JANCYSZYN, pracujący na Białorusi, którego polecajmy w naszych modlitwach. Dokładny plan rekolekcji podamy w przyszłą niedzielę, umieszczony będzie również na naszej stronie internetowej.

2.    W środę przypada 13. dzień miesiąca. Po wieczornej Mszy w kaplicy MB Ostrobramskiej nabożeństwo fatimskie. Również w tym dniu o 20.00 modlitwy w duchu Taize.

3.    U pań różańcowych są do nabycia świece Caritas: małe po 5 zł., duże po 10 zł., a także kartki świąteczne po 50 gr.

4.    Za tydzień Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za wszelkie wsparcie składamy serdeczne Bóg zapłać.

5.    Spotkanie dla kandydatów do Bierzmowania grupy licealnej w piątek po młodzieżowej Drodze Krzyżowej.

6.    Zapraszamy dziewczynki i chłopców do nowopowstającej scholi dziecięcej. Pierwsze spotkanie w sobotę o 10.00 w salce obok kościoła (wejście od strony garaży).

7.    W środę swoje imieniny mają panie Krystyny i Bożeny. Wszystkim solenizantkom składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i zdrowia.

8.    W dniu dzisiejszym nie będzie wieczornej adoracji Najświętszego Sakramentu z rozważaniem ewangelii według św. Marka.