OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 30 grudnia 2012 r.

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY JEZUSA, MARYI I JÓZEFA

1.    Dzisiejsza niedziela jest niedzielą Św. Rodziny i jednocześnie ostatnią niedzielą roku. Niech przykład Św. Rodziny będzie inspiracją dla nas do budowania właściwych relacji w rodzinach, w których żyjemy.

2.    Jutro w poniedziałek ostatni dzień roku – św. Sylwestra. Msza dziękczynno-błagalna połączona z rocznym sprawozdaniem o 18.00. Zapraszamy

3.    We wtorek 1. dzień Nowego Roku 2013., któremu patronuje Św. Boża Rodzicielka. Tego dnia odpust w parafii na Pilczycach o 13.00. Porządek Mszy niedzielny.

4.    Od środy rozpocznie się wizyta duszpasterska, czyli tzw. kolęda. Rozpoczynać będziemy: w dni powszednie o 16.00, w sobotę o 15.00, a kończyć ok. 21.00. Prosimy, by w miarę możliwości było to spotkanie z wszystkimi domownikami. By na stole był biały obrus, krzyż, Pismo św., zapalone świece, zeszyty od religii do podpisania.

Plan kolędy na najbliższy tydzień:
•    Środa – Budziszyńska 1 – 31
•    Czwartek – Budziszyńska 32 – 78
•    Piątek – Budziszyńska 80 – 111
•    Sobota – Budziszyńska 112 – 120
•    Poniedziałek za tydzień – Budziszyńska 121 – 128

Msze w czasie kolędy bez zmian: o 7.00 i 18.00.

5.    W przyszłą niedzielę uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Na każdej Mszy poświęcenie kredy i kadzidła. Taca tego dnia przeznaczona będzie na misje.

6.    W styczniu piątkowe spotkania modlitewne przeniesione będą na niedzielę o 19.30. najbliższe spotkanie w przyszłą niedzielę.

7.    Spotkanie opłatkowe dla Żywego Różańca 6. stycznia rozpocznie się Mszą o 16.00 w kaplicy MB Ostrobramskiej.