OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 21.10.2012 r. – Niedziela Misyjna

1.    Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele tydzień misyjny. Gościmy pośród nas Ojca Oblata z Popowic, który wygłasza okolicznościową homilię i w przedsionku kościoła rozprowadza kalendarze misyjne. Dowolne ofiary złożone przy tej okazji przeznaczone są na misje prowadzone przez OO. Oblatów.

2.    W dniu dzisiejszym na 19.00 zapraszamy na spotkanie do salki obok kościoła wszystkich uczestników wrześniowej pielgrzymki do Fatimy.

3.    Zbliża się miesiąc listopad, poświęcony w sposób szczególny pamięci modlitewnej o naszych zmarłych. Tradycyjnie, można zaopatrywać się w kartki wypominkowe, które znajdują się na stolikach, z tyłu za ławkami. Na kopercie z wypominkami prosimy wypisać nazwę ulicy, numer bloku i mieszkania, tak by każdy mógł uczestniczyć w modlitwie wypominkowej w wyznaczonym dla siebie dniu.

4.    W przyszłą niedzielę 28. października będziemy gościć na wszystkich Mszach Ks. Bp. Buczka z Ukrainy, który głosić będzie do nas kazania. Kto będzie miał takie życzenie, będzie możliwość wsparcia do koszyczka w przedsionku kościoła.

5.    W poniedziałek wspominamy bł. Jana Pawła II.

6.    Zachęcamy, szczególnie tych, którzy jeszcze nie uczestniczyli w październiku, do udziału w nabożeństwach różańcowych. W dni powszednie o 17.15, w niedzielę o 17.00.

7.    Uwaga! Bardzo ważne ogłoszenie! Osoby dorosłe, młodzież uczącą się i pracującą, zapraszamy na zajęcia doskonalenia umiejętności muzycznych w nowopowstającym chórze parafialnym. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższą środę 24. października o 19.00. W planach ciekawe inicjatywy.

Komentarze są zamknięte.