OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 7.10.2012 r.

1.    Przeżywamy I niedzielę października. Po każdej Mszy adoracja Najśw. Sakramentu. Po Mszy o 11.30 zmiana tajemnic różańcowych.
2.    Dzisiaj na Mszy o 13.00 spotkanie formacyjne będą mieli rodzice dzieci komunijnych.
3.    Serdecznie zapraszamy na modlitwę w duchu TAIZE w każdą drugą środę miesiąca o 20.00, a więc najbliższe spotkanie w tym tygodniu 10. października.
4.    Zapraszamy do udziału w pieszej pielgrzymce, z kapłanami naszej parafii, do grobu św. Jadwigi, do Trzebnicy w sobotę 13. października. Zbiórka przed naszym kościołem o 5.00 rano. Na ostrów Tumski udamy się komunikacją miejską. Wyjście z przed Archikatedry Wrocławskiej o 6.00 w grupie 7. Wyjazd z Trzebnicy w kierunku Wrocławia o 18.00. Koszt autokaru od osoby 14 zł. Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa w pielgrzymce.
5.    W sobotę 13. października po Mszy wieczornej nabożeństwo fatimskie.
6.    W przyszłą niedzielę w Polsce obchodzony będzie XII Dzień Papieski, pod hasłem: „Jan Paweł II – Papież Rodziny”. Ideą tego dnia jest zgłębianie nauczania Jana Pawła II oraz zbiórka ofiar na fundację wspierającą zdolną, pochodzącą z ubogich rodzin młodzież. Ofiary będzie można złożyć do puszek w przedsionku kościoła.
7.    W tym tygodniu wspominamy:
•    we wtorek bł. Wincentego Kadłubka,
•    w sobotę bł. Honorata Koźmińskiego.
8.    Serdecznie zapraszamy na wieczory modlitewne w piątki o 19.30, w czasie których rozważamy Ewangelię według św. Marka.
9.    Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe odprawiane są w dni powszednie o 17.15 a w niedzielę o 17.00.
10.    Komitet Budowy Kościoła przyjmuje dzisiaj ofiary na dalsze prace budowlane naszej świątyni. Za ofiary i modlitwę składamy serdeczne Bóg zapłać.
11.    Przyłączamy się do apelu rodziców, o pomoc dla 3,5 letniego Krzysia, który cierpi na chorobę nowotworową. Niestety, leczenie możliwe jest w klinice w Niemczech i nie może być refundowane przez NFZ. W przedsionku kościoła jest więcej informacji na ten temat oraz podane jest konto, na które należy kierować pomoc. Za wszelkie wsparcie w imieniu rodziców Krzysia – serdeczne Bóg zapłać.

Komentarze są zamknięte.