OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 16.09.2012 r.

1.    Ks. Abp Marian Gołębiewski zaprasza Archidiecezjan na pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 21. i 22. września. Szczegółowy plan pielgrzymki umieszczony jest w gablocie.
2.    Ks. Arcybiskup zaprasza także Mieszkańców Wrocławia, do udziału w procesji z relikwiami św. STANISŁAWA Biskupa i Męczennika oraz św. DOROTY Dziewicy i Męczennicy, w niedzielę 23. września. Uroczystość rozpocznie się w Bazylice św. Elżbiety o godz. 16.00, a zakończy Mszą św. pod przewodnictwem Metropolity Wrocławskiego w kościele śś. Stanisława, Doroty i Wacława.
3.    Wszystkich zainteresowanych problematyką godności i praw człowieka zapraszamy na spotkanie w cyklu „Verbum cum musica”, które odbędzie się dzisiaj o godz. 17.00 w kościele Św. Krzyża na Ostrowiu Tumskim. Okolicznościowy wykład „Chrystus – Kościół – Prawa człowieka” wygłosi ks. prof. dr hab. Edward Górecki. Część koncertową wypełnią utwory klasyki organowej w wykonaniu p. Macieja Maszkiewskiego.
4.    Wrocławski Klub Przyjaciół CAMINO zaprasza na spotkanie, w naszym kościele, we wtorek 25. września, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00, po której będzie można spotkać się z ludźmi, którzy w tym roku przemierzyli setki kilometrów w drodze do grobu św. Jakuba Apostoła.
5.    W środę 19. września na Nowennie będziemy modlić się do Matki Bożej Nieustającej Pomocy oraz św. Józefa. Serdecznie zapraszamy.
6.    Wspólnota modlitewno-biblijna Effatha zaprasza wszystkich zainteresowanych rozważaniem słowa Bożego, na spotkania w każdy poniedziałek po wieczornej Mszy św. do zakrystii. Prosimy o przyniesienie ze sobą Pisma świętego.
7.    Zachęcamy chłopców w każdym wieku do zostania ministrantem lub lektorem. Spotkanie dla chętnych odbędzie się w zakrystii w najbliższy piątek, 21 września o godz. 17:00. Można także kontaktować się bezpośrednio z ks. Grzegorzem.
8.    Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci przygotowujących się do I Komunii św. na spotkanie 26 września br. o godzinie 19:00.
9.    W tym tygodniu wspominamy:
•    we wtorek – św. Stanisława Kostkę,
•    w czwartek – śś. męczenników koreańskich Andrzeja, Pawła i Towarzyszy,
•    w piątek – św. Mateusza, Apostoła i Ewangelistę.
10.    Przypominamy i zapraszamy serdecznie na wieczory modlitewne, w naszym kościele, w każdy piątek o godz. 19.30.

Komentarze są zamknięte.