Ogłoszenia duszpasterskie – 01.07.2012 r.

1. Przeżywamy XIII Niedzielę Zwykłą w ciągu roku, która jest jednocześnie pierwszą niedzielą wakacji. Dzieciom, młodzieży, nauczycielom życzymy zasłużonego udanego odpoczynku i nabrania sił do pracy oraz przypominamy, że człowiek nabiera najlepszej kondycji, gdy nie traci więzi z Bogiem.

2. Dzisiejsza niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, a po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana Tajemnic Żywego Różańca.

3. W ostatni piątek żegnaliśmy ks. Romana i ks. Piotra. Dzisiaj z radością witamy nowych księży wikariuszy: ks. Grzegorza Pazdro, który do nas przybył z parafii Miłosierdzia Bożego w Brzegu Opolskim i ks. Michała Urbanowicza, który pracował w parafii Matki Bożej Bolesnej na Różance przy ul. Bałtyckiej. Nowym księżom życzymy obfitości Bożych łask i darów Ducha Świętego w posługiwaniu sakramentalnym w naszej wspólnocie parafialnej.

4. W tym tygodniu przypadają: I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca. W czwartek modlimy się o nowe, liczne powołania kapłańskie i zakonne. W piątek okazja do spowiedzi św. od godz. 17.00. W sobotę Msza św. o godz. 7.00 w intencji wynagradzającej za grzechy ludzkości, a po Niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólny Różaniec Fatimski.

5. W dniu dzisiejszym Komitet Budowy Świątyni przeprowadza zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za wszelkie wsparcie, i to duchowe i materialne, składamy serdeczne Bóg zapłać!

6. W tym tygodniu obchodzimy :
a. Wtorek – Święto św. Tomasza Apostoła
b. Piątek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej.

Komentarze są zamknięte.