Ogłoszenia duszpasterskie – 17.06.2012r.

1. Przeżywamy 11 niedzielę zwykłą w ciągu roku, która w naszej parafii posiada dzisiaj wymiar powołaniowy. Mszę św. o godz. 13.00 odprawi ks. Jakub Mazur, którego gościmy prze kilku tygodniami jeszcze jako diakona na niedzieli Dobrego Pasterza. Będzie to Msza św. Prymicyjna w naszej wspólnocie.

2. Za tydzień o godz. 13.00 Ks. Prałat Adam Matkowski wraz z kilkoma kolegami kursowymi świętować będzie złoty jubileusz kapłański. Dlatego prosimy o liczniejszy udział w tej Mszy świętej.

3. 23.06. w sobotę będą miały miejsce obrady Episkopatu Polski. Ich ważnym elementem będzie złoty jubileusz kapłański J. E. Ks. Arcybiskupa Mariana Gołębiewskiego. Msza jubileuszowa o godz. 10.00 w Archikatedrze Wrocławskiej. Zapraszamy do liczniejszego udziału w uroczystościach.

4. We wtorek 19-ty dzień miesiąca . Msza św. wieczorna sprawowana w intencjach złożonych do puszki przy figurze św. Józefa Nowodworskiego.

5. Na poniedziałek na godz. 9.00 zapraszam panów do pomocy przy zalewaniu betonem szalunku pod fundament ogrodzenia od strony ulicy Gubińskiej.

6. Komitet Budowy Kościoła przyjmuje w dniu dzisiejszym ofiary na kontynuowanie prac budowlanych. Za wszelkie wsparcie składamy serdeczne. Bóg zapłać.!!!

Komentarze są zamknięte.