Ogłoszenia duszpasterskie – 10.06.2012r.

1.Przeżywamy 10. niedzielę zwykłą w ciągu roku. Przez kolejne dni tygodnia trwać będziemy w Oktawie Bożego Ciała. Po Mszy św. wieczornej nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa i procesja na zewnątrz kościoła. Zapraszamy do uczestniczenia w niej i prosimy, by przychodziły dziewczynki do sypania kwiatów.

2. W najbliższy piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uroczyste Msze św. o godz. 9.00 i 18.00.

3. W sobotę Wspomnienie Niepokalanego Serca Najświętszej Maryi Panny. Po Mszy św. o godz. 7.00 Różaniec w intencji wynagradzającej.

4. W poniedziałek – wspomnienie św. Barnaby Apostoła. W środę – św. Antoniego z Padwy, po Mszy św. wieczornej Nabożeństwo Fatimskie w bocznej kaplicy ołtarza. W czwartek – wspomnienie bł. Michała Kozala.

5. W dniu dzisiejszym gościmy p. Ewelinę Kądziela, która wygłasza na Mszach świętych krótki wykład pt. „Wizja człowieka u podstaw kryzysu rodziny”. W przedsionku kościoła można nabyć książkę o tym samym tytule.

6. Przypominamy, że w niedziele odprawiane są już Msze św. o godz. 21.00.

7. Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi w przyszłą niedzielę zbiórkę ofiar na kontynuowanie budowy. Za ofiary, modlitwę i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać!

8. Za tydzień w niedzielę – 17.06.2012 r. o godz. 13.00 – ks. Jakub Mazur (którego gościliśmy w naszej Parafii w Niedzielę Dobrego Pasterza, wyświęcony 27 maja) odprawi Mszę św. prymicyjną. Po Mszy św. udzieli apostolskiego błogosławieństwa. W czasie tej Mszy św. również będziemy się modlić o nowe liczne i święte powołania do służby Bożej z naszej Parafii.

Komentarze są zamknięte.