Ogłoszenia duszpasterskie – 27.05.2012r.

1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę Zesłania Ducha Św., która kończy w Kościele okres Wielkanocny. Niech dary Ducha Św., którymi nas Pan Bóg obdarza sprawiają, że wiarę naszą będziemy przeżywali na sposób świadomy i radosny. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt, Święto Matki Bożej Matki Kościoła, dodatkowa Msza św. o godz. 9.00. W dniu dzisiejszym dzieci kl. III Szkoły Podstawowej przeżywają Uroczystość Rocznicy Komunii świętej. Módlmy się za nie, aby miłość do Pana Boga nigdy w nich nie wygasła i spowszedniała.

2. W tym tygodniu przypada I-wszy piątek i I- wsza sobota miesiąca czerwca . W piątek okazja do SPOWIEDZI ŚW. na Mszy porannej i po południu od godz. 16.00. W sobotę Msza św. o godz. 7.00 w intencji wynagradzającej po niej wystawienie Najśw. Sakramentu i wspólny różaniec. Za tydzień będziemy przeżywali niedzielę Trójcy Przenajświętszej. Będzie to też I-wsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, a po Mszy Św. o godz. 11.30 zmiana Tajemnic Różańcowych. W piątek 1.06. –Dzień dziecka. Wszystkim dzieciom przekazujemy najserdeczniejsze życzenia.

3. W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za ofiary, modlitwę i życzliwość składamy serdeczne Bóg zapłać!!!.

Komentarze są zamknięte.