Ogłoszenia duszpasterskie – 20.05.2012r.

1. Przeżywamy dzisiaj niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego. Gościem naszym jest ks. Prof. Dr Andrzej Tomko, który głosi w naszej wspólnocie parafialnej. Okolicznościowe kazania poświęcone błogosławionemu Janowi Pawłowi II. Czujemy się w sposób szczególny uhonorowani, gdyż możemy się dzisiaj wspólnie modlić do Pana Boga przez goszczące u nas relikwie Ojca Świętego. Niech Jego wstawiennictwo uprasza każdemu i każdej z nas potrzebne łaski. Również dzisiaj o godz. 16.00 w naszym Kościele koncert znanego z telewizji i radia zespołu LUMEN , koncert poświęcony Najświętszej Maryi Pannie, który dedykować będziemy Janowi Pawłowi II.

2. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 Uroczystość Rocznicy Komunii Świętej. Wszystkie Msze Św. w porządku niedzielnym. Spotkania z dziećmi komunijnymi w poniedziałek, wtorek, czwartek o godz. 16.00. SPOWIEDŹ dla dzieci i rodziców w sobotę o godz. 9.00.

3. W przyszłą niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
W nocy z soboty na niedzielę czuwanie modlitewne o godz. 22.00, wystawienie Najśw. Sakramentu i adoracja, o godz. 23.00 EUCHARYSTIA z kazaniem. Zapraszamy.

4. W dniu dzisiejszym Komitet Budowy Kościoła zbiera ofiary na kontynuację budowy Kościoła. Za ofiary, życzliwość i modlitwę składamy serdeczne Bóg zapłać.!!!

5. W poniedziałek na godz. 9.00 zapraszamy panów i panie do pomocy przy rozplantowaniu ziemi na placu od ul. Gubińskiej. Proszę ze sobą zabrać rękawiczki i grabki.

Komentarze są zamknięte.