Ogłoszenia duszpasterskie – 13.05.2012r.

1. Przeżywamy VI niedzielę wielkanocną, która w naszej wspólnocie parafialnej posiada szczególny wymiar. Grupa 130 dzieci przystąpi po raz pierwszy do Stołu Pańskiego. Módlmy się w intencji tych dzieci, aby potrafiły wytrwać w miłości Chrystusowej. Nabożeństwo majowe dla dzieci połączone z rozdaniem pamiątkowych obrazków o godz. 17.00. Z tego też powodu Msza Św. wieczorna o godz. 18.30. Począwszy od poniedziałku dzieci będą miały tzw. Biały tydzień, dlatego przychodzić będą na Mszę Św. o godz. 18.00 i nabożeństwo majowe.

2. W najbliższą środę na godz. 19.00 zapraszamy rodziców dzieci rocznicowych na spotkanie, które odbędzie się w Kościele

3. W przyszłą niedzielę gościć będziemy ks. dr Andrzeja Tomkę, który będzie głosił kazania poświęcone osobie Jana Pawła II. Przywiezie ze sobą relikwiarz z relikwiami błogosławionego , które będzie można tego dnia ucałować. Będzie też wystawiona księga pamiątkowa, w której będziemy mogli uczynić wpis-podziękowanie lub prośbę. O godz. 16.00 tego samego dnia gościć będziemy znany z radia i telewizji zespół LUMEN, który będzie u nas koncertował. Połączmy jednio z drugim i ten koncert dedykujmy Ojcu Świętemu. Początek o godz. 16.00. Zapraszamy.

4. Dzisiaj po Mszy Św. wieczornej nabożeństwo Fatimskie. Przypominamy, że jest to 31 rocznica zamachu na życie Jana Pawła II na placu Św. Piotra.

5. W przyszłą niedzielę komitet Budowy Kościoła przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie budowy Kościoła. Za ofiary, życzliwość i modlitwę składamy serdeczne Bóg zapłać.!!!

Komentarze są zamknięte.