Ogłoszenia duszpasterskie – 18.03.2012r.

1. 18 marzec to szczególna data w życiu naszej wspólnoty parafialnej.Gościć będziemy dzisiaj jego Ekscelencję Ks. Arcybiskupa Mariana Gołębiewskiego, który dokona wizytacji kanonicznej naszej parafii.Ks. Biskupa przywitamy na placu przykościelnym o godz. 11.15, potem przeprowadzimy do prezbiterium, gdzie będzie przywitanie i sprawozdanie ks. Proboszcza. Mszę św. o godz. 11.30 odprawi ks. Ireneusz Bakalarczyk, notariusz Kurii Biskupiej. O godz. 16.00 spotkanie ks. Biskupa z przedstawicielami grup modlitewnych naszej parafii. O godz. 17.00 Msza św. z udzieleniem Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży. Mszy św. o godz. 18.00 nie będzie. Nabożeństwa Gorzkich Żali wyjątkowo w dzisiejszym dniu nie będzie.

2. Jutro Uroczystość ku czci św. Józefa Oblubieńca N.M.P. Zgromadzimy się na Uroczystej Mszy Św. o godz. 18.00, w której odczytywane będą prośby składane przy naszej Nowodworskiej figurze.

3. Caritas naszej parafii w przyszłą niedzielę przeprowadzi zbiórkę ofiar do puszek z przeznaczeniem na paczki żywnościowe dla ubogich rodzin na święta Wielkanocne.

4. Komitet budowy Kościoła zbiera ofiary na kontynuację prac budowlanych .
Za wszelką pamięć serca Bóg zapłać. !!!

Komentarze są zamknięte.