Ogłoszenia duszpasterskie – 25.09.2011r.

1. Dzisiejsza niedziela jest ostatnią niedzielą września. Za tydzień będziemy przeżywali pierwszą niedzielę października. Po każdej Mszy Św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja. Po Mszy Św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic Różańca Świętego.
W sobotę rozpoczynamy poświęcony modlitwie różańcowej miesiąc październik. Nabożeństwa różańcowe w dni powszednie i niedzielne o godz. 17.15. Zachęcamy do udziału dorosłych, młodzież przygotowującą się
do bierzmowania oraz dzieci, szczególnie rocznicowe i przygotowujące się do Pierwszej Komunii Świętej.

2. W piątek na godz. 19.00 zapraszam na Msze Św. i spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

3. Przypominamy ministrantom o zbiórkach, które odbywają się w soboty o godz. 9.00. Zachęcamy chłopców do zapisywania się do Liturgicznej Służby Ołtarza.

4. W tym tygodniu wspominamy:
We wtorek Św. Wincentego a Paulo, kapł
W środę Św. Wacława męczennika
W czwartek Św. Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała.
Jest to dzień imienin naszego Ks. Michała. Już dzisiaj polecamy Go naszej modlitwie, a Msza Św. imieninowa będzie odprawiona o godz. 18.00. Zapraszamy.
W piątek Św. Hieronima , kapł i dK
W sobotę Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziew i dK

5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca Msza Św. o godz. 7.00 w int. wynagradzającej Najśw. Sercu Pana Jezusa i Niepok. Sercu N.M.P za grzechy ludzkości. Po Mszy Św. wystawienie Najśw. Sakramentu i wspólny Różaniec.

6. W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Świątyni przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.!!!

7. Na poniedziałek na godz. 9.00 zapraszam panów do pomocy przy rozbiórce starego ogrodzenia. Przypominamy, że Msze Św. o godz. 21.00 odprawiane są w okresie letnim do ostatniej niedzieli września włącznie , zatem dzisiaj po raz ostatni.