Ogłoszenia duszpasterskie – 19.06.2011r.

1. Przeżywamy 12 niedziele zwykłą w którą pragniemy w sposób szczególny uwielbić Trójcę Przenajświętszą.

2. W najbliższy czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa -Boże Ciało. Msze św. tego dnia o godz. 7.00, 8.30, 10.00 po której uformujemy procesję i udamy się do 4 ołtarzy. Po skończonej procesji Msza św. bez kazania. Wieczorne Msze św. o godz. 18.00 i 21.00. W następne dni tygodnia trwać będziemy w Oktawie, dlatego po wieczornych Eucharystiach będą się odbywały również procesje. Ołtarze jak co roku przygotują – młodzież, Koła Żywego Różańca, Rodziny Nazaretańskie i Komitet Budowy Świątyni. Próba sypania kwiatów dla dziewczynek w środę o godz. 19.00. Szczególnie zachęcam dziewczynki pierwszokomunijne i te malutkie z przedszkola. Proszę też o zaangażowanie się mam dziewczynek.

3. W środę zakończenie roku szkolnego. Msza św. szkolna w środę o godz. 8.00. zapraszam dzieci z klas od I do VI. Młodzież i gimnazjalistów zapraszamy na wieczorną Mszę św. o godz. 18.00. Spowiedź na zakończenie roku szkolnego we wtorek od godz. 16.00

4. W dniu dzisiejszym Komitet Budowy Kościoła przeprowadza zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za ofiary serdeczne Bóg zapłać.

5. Dzisiaj 19 – ty dzień miesiąca. Na Mszy św. o godz. 18.00 odczytanie intencji złożonych przy figurze Św. Józefa Nowodworskiego

6. W tym tygodniu wspominamy:
a. We wtorek – św. Alojzego Gonzagi
b. W piątek uroczystość Nar. Św. Jana Chrzciciela
Panom Janom i paniom Janinom składamy w darze życzenia i modlitwę.