Ogłoszenia duszpasterskie – 20.02.2011r.

1. Przeżywamy 7 niedzielę zwykłą w ciągu roku. Dzieci , młodzież oraz nauczyciele trwają w zasłużonym wypoczynku zimowym.

2. Komitet Budowy Świątyni przeprowadzi dzisiaj zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.!!! W najbliższym czasie chcemy ukończyć podwyższenie płyt poliwęglanowych oraz od jutra trwać będzie remont Kaplicy Adoracji Najświętszego Sakramentu. Kaplica na ten czas będzie nieczynna!!!.

3. Planujących zawrzeć sakramentalny związek małżeński informujemy, że nauki przedmałżeńskie rozpoczną się w naszej parafii w sobotę 12.03. o godz. 19.00 w Zakrystii Kościoła. Prosimy po to, by nie przekładać tych nauk na ostatnią chwilę, gdyż później stawiani jesteśmy w kłopotliwej sytuacji.

4. W przyszłą niedzielę w naszej parafii gościmy Ojców Franciszkanów, wśród nich naszego parafianina, który w maju przyjmie święcenia kapłańskie- Ojca Ezechiela. Po Mszach w przedsionku Kościoła do puszek swoją ofiarą będziemy mogli wesprzeć Franciszkańskie Seminarium Duchowne.