Ogłoszenia duszpasterskie – 13.02.2011r.

1. Przeżywamy 6 niedzielę zwykłą w ciągu roku. Dla dzieci, młodzieży ale również nauczycieli i wychowawców rozpoczął się już czas oczekiwanych ferii zimowych. Życzymy wszystkim udanego odpoczynku i nabrania sił do podjęcia obowiązków po ich zakończeniu.

2. W przyszłą sobotę o godz. 16.00 w Kościele spotkanie osób udających się na uroczystość beatyfikacji Ojca świętego Jana Pawła II. Proszę ze sobą zabrać numer Pesel i pierwszą wpłatę w wysokości 500 zł.

3. W przyszłą niedzielę Komitet Budowy Świątyni przeprowadzi zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.!!!

4. 27 lutego w niedzielę powołań gościć będziemy Ojców franciszkanów, wśród których będzie nasz parafianin Ojciec Ezechiel. Przybliżą nam problematykę powołaniową i opowiedzą o życiu klasztornym i seminaryjnym.

5. Zakończyliśmy czas kolędowania. Raz jeszcze wyrażamy wielkie uznanie i dziękujemy za gościnność i wielką ofiarność, która zostanie dobrze spożytkowana.

Komentarze są zamknięte.