Ogłoszenia duszpasterskie – 06.02.2011r.

1. Przeżywamy pierwszą niedzielę miesiąca lutego. Wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna adoracja. Po Mszy Św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic Żywego Różańca.

2. Komitet Budowy Świątyni przeprowadza dzisiaj zbiórkę ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

3. 11 lutego w piątek przypada Światowy Dzień Chorego. W naszym Kościele Msza Św. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 9.00. Prosimy o pomoc w przywiezieniu chorych do Kościoła.
Przypominamy też o tym, że sakrament ten nie jest udzielany na godz. Śmierci, lecz jako lekarstwo dla ducha i ciała. Można go przyjmować wielokrotnie.

4. W przyszłą niedzielę 13-ty dzień miesiąca. Po Mszy Św. o godz. 18.00 Różaniec Fatimski w bocznej kaplicy Kościoła.

5. W poniedziałek i wtorek za ks. Proboszcza na kolędę pójdzie ks. kanonik Zbigniew Wróbel. Ks. Proboszcz w tych dniach będzie na ważnym wyjeździe.