OgĹoszenia duszpasterskie – 06.02.2011r.
lut 6, 2011 OgĹoszenia duszpasterskie
1. PrzeĹźywamy pierwszÄ niedzielÄ miesiÄ ca lutego. Wystawienie NajĹwiÄtszego Sakramentu i wspĂłlna adoracja. Po Mszy Ĺw. o godz. 11.30 zmiana tajemnic Ĺťywego RóşaĹca.
2. Komitet Budowy ĹwiÄ tyni przeprowadza dzisiaj zbiĂłrkÄ ofiar na kontynuowanie prac budowlanych. Za wszelkie ofiary skĹadamy serdeczne BĂłg zapĹaÄ.
3. 11 lutego w piÄ
tek przypada Ĺwiatowy DzieĹ Chorego. W naszym KoĹciele Msza Ĺw. z udzieleniem sakramentu namaszczenia chorych o godz. 9.00. Prosimy o pomoc w przywiezieniu chorych do KoĹcioĹa.
Przypominamy teĹź o tym, Ĺźe sakrament ten nie jest udzielany na godz. Ĺmierci, lecz jako lekarstwo dla ducha i ciaĹa. MoĹźna go przyjmowaÄ wielokrotnie.
4. W przyszĹÄ niedzielÄ 13-ty dzieĹ miesiÄ ca. Po Mszy Ĺw. o godz. 18.00 Róşaniec Fatimski w bocznej kaplicy KoĹcioĹa.
5. W poniedziaĹek i wtorek za ks. Proboszcza na kolÄdÄ pĂłjdzie ks. kanonik Zbigniew WrĂłbel. Ks. Proboszcz w tych dniach bÄdzie na waĹźnym wyjeĹşdzie.