Ogłoszenia duszpasterskie – 14.11.2010r.

1. Przeżywamy 33 niedzielę zwykłą. Jest ona przedostatnią niedzielą w roku liturgicznym. Za tydzień będzie niedziela Chrystusa Króla, a po niej już 1 niedziela Adwentu. W listopadzie trwamy w modlitwie za zmarłych.

2. W tym tygodniu będziemy modlić się za zmarłych polecanych przez mieszkańców ul. Zemskiej według następującego planu.

w poniedziałek: ul. Zemska nr. 1-12
we wtorek: ul. Zemska nr.13-19
w środę: ul. Zemska nr.20-26
w czwartek: ul. Zemska nr.27-36
w piątek: ul. Zemska nr.37- do końca, ul .Gubińska (cała)
w sobotę: ul Wojrowicka ( cała.)
w niedzielę: ul. Komorowska ( cała.)

3. W środę wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej

4. We czwartek swoje imieniny będzie miał ks. Roman. Zapraszamy na Mszę św. w intencji solenizanta na godz. 18.00.

5. W przyszłą niedzielę Komitet budowy Świątyni przeprowadzi zbiórkę ofiar na cel kontynuowania prac budowlanych. Za wszelkie ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

6. W piątek 19-ty dzień miesiąca. Modlimy się wieczorem o godz. 18.00 przez wstawiennictwo Św. Józefa. Zapraszamy. Msza Św. o godz. 18.00