Ogłoszenia duszpasterskie – 17.10.2010r.

Zbliżamy się do miesiąca listopada, w którym jak co roku pamiętamy o naszych drogich zmarłych. Już dzisiaj w przedsionku Kościoła można zaopatrywać się w karty wypominkowe. Prosimy, by imiona i nazwiska wypełniać bardzo starannie i czytelnie, zaznaczając na kopercie ulicę i numer klatki.

2. W przedsionku Kościoła Komitet Budowy prowadzi zbiórkę ofiar na kontynuację prac budowlanych. Za ofiary składamy Bóg zapłać!!!

3. Za tydzień „Caritas” naszej parafii przeprowadzi zbiórkę do puszek na rzecz ludzi biednych, mieszkańców naszego osiedla. Przypominamy, że naszym wsparciem obejmujemy około 80 rodzin.

4. We wtorek przypada 19- ty dzień miesiąca. Dlatego wieczorna Msza święta o godz. 18.00 będzie odprawiona za wstawiennictwem Św. Józefa z odczytaniem próśb składanych do skarbony. Zapraszamy.

5. W tym tygodniu wspominamy:

– w poniedziałek św. Łukasza
– w środę św. Jana Kantego
– w czwartek bł. Jakuba Strzemię

Solenizantom składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki świętych Patronów.
Zapraszamy do liczniejszego udziału w nabożeństwach różańcowych odprawianych codziennie o godz. 17.15. Kto jeszcze nie był – niech weźmie sobie za sprawę honorową, aby przynajmniej jeden raz w październikowy wieczór zakosztować modlitwy różańcowej we wspólnocie.