Ogłoszenia duszpasterskie – 27.06.2010r.

1. Kończy się miesiąc czerwiec poświęcony Sercu Pana Jezusa. Nabożeństwa czerwcowe do środy włącznie po Mszy Św. o godz.18.00. Zapraszamy.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W pierwszy czwartek modlimy się o nowe powołania kapłańskie i zakonne. W pierwszy piątek okazja do spowiedzi na Mszy porannej o godz.7.00 i po południu od godz. 17.00 do końca Mszy wieczornej. W pierwszą sobotę o godz.7.00 Msza św. wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa i Niepokalanemu Sercu Maryi Panny o godz.7.00 a po Mszy św. odmawiany będzie różaniec.

3. W najbliższy piątek o godz.19.00 w Kościele odbędzie się spotkanie organizacyjne tych, którzy zapisali się na Pielgrzymkę do Rzymu i po Włoszech. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc prosimy nie zwlekać z podjęciem decyzji.

4. W przyszłą niedzielę Komitet budowy świątyni przeprowadzi zbiórkę funduszów na rzecz kontynuacji prac budowlanych. Za ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.

5. We wtorek przypada Uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. o godz. 7.00, 9.00 i 18.00. Jest to dzień imienin , pracującego w naszej parafii ks. Piotra Rapacza. Ze względu na wyjazd księdza wikariusza do domu na Konsekrację Kościoła do Krynicy. Msza Św. w intencji Solenizanta odprawiona będzie w przyszłą niedzielę o godz.11.30. Panom Piotrom, Pawłom, paniom Irenom i Władysławom, panom Władysławom i Ireneuszom składamy serdeczne życzenia i wypraszamy obfitość Bożych Łask.

6. Przyszła niedziela to pierwsza niedziela miesiąca. Po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i wspólna Adoracja. Po Mszy św. o godz. 11.30 zmiana tajemnic różańcowych.

Zostaw komentarz