Ogłoszenia duszpasterskie – 23.05.2010r.

1. Dzisiejsza niedziela jest niedzielą Zesłania Ducha Świętego. Niech ona pozwoli nam sięgnąć nie tylko do tego wydarzenia z przed 2 tys. lat, ale pozwoli nam uświadomić sobie, że tchnienie miłości Ojca i Syna towarzyszy nam każdego dnia.

2. W poniedziałek drugi dzień Zielonych Świąt- Uroczystość N.M.P. Matki Kościoła. Uroczyste Msze Święte o godz.9.00 i 18.00

3. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 11.30. Uroczystość rocznicy Komunii Świętej. Msze Święte w porządku niedzielnym. Spotkania z dziećmi rocznicowymi w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek i piątek o godz. 16.00. Spowiedź dla dzieci w piątek o godz. 17.00.

4. Również w przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej wspólnocie parafialnej ks. Adama Prokopa, który przywiezie pietę Matki Bożej z Gery w Niemczech i wygłosi okolicznościowe Słowo Boże.

5. W środę przeżywać będziemy dzień Matki. Wszystkim mamusiom składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego i oddajemy je w szczególną opiekę tej, która stała się Matką Syna Bożego. A zmarłym mamom wypraszamy łaskę nieba. Wszystkie mamy zapraszamy do wspólnej modlitwy na godz. 17.30 czyli na nowennę.

6. W dniu dzisiejszym Komitet budowy Świątyni przyjmuje ofiary na kontynuację prac budowlanych. Serdeczne Bóg zapłać.

7. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach majowych, które odprawiane są codziennie o godz. 17.30

8. W związku z beatyfikacją Sługi Bożego ks. Jerzego Popiełuszki, która odbędzie się w Warszawie w dniu 6 czerwca, organizowany jest autokar wespół z ks. Dziekanem. Chętnych zapraszam do zapisów w zakrystii.

Zostaw komentarz